Życzenia ze Szwecji

1. Wprowadzenie: Od kilku lat przyjeżdża do naszego kraju Polka mieszkająca w Szwecji, w Halmstad, aby wziąć udział w ogólnopolskiej pielgrzymce Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę oraz w corocznych zjazdach moderatorów. W tym roku  była też w Toruniu.

Zdobytą wiedzę  wykorzystuje do zakładania grup AM i robi to z ogromną pasją i z wielkim zaangażowaniem. Pani Jolanta Wieszala tak napisała po zjeździe:

2. ,,W dniu dzisiejszego świętego – Wincentego a Paulo’, patrona Stowarzyszenia Cudownego Medalika, Ks. Dyrektorowi Tadeuszowi Lubelskiemu – CM, Ks. Jackowi Wachowiakowi – CM – zastępcy Dyrektora, wszystkim księżom – CM , Siostrom zakonnym – CM, Moderator Krajowej – Ewie Zajdel, Radzie Krajowej i wszystkim Apostolatom Maryjnym w Polsce pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, opieki Matki Bożej na każdy dzień. Niech Matka Boża wyprasza u Swego Syna ,Jezusa Chrystusa, łaski święte dla nas wszystkich”.

Wszystko z Niepokalaną! Apostołka Jolanta z grupą modlitewną ze Szwecji – Halmstad.

******************************************************************

,,Serdecznie pragnę podziękować za spotkanie w Toruniu, za dar serca, który otrzymałam od każdego apostoła maryjnego. Wszystko noszę w mym sercu i dzielę się świadectwem na spotkaniach formacyjnych CM. Jeszcze raz dziękuję każdemu z osobna. Ten dar Wiary, który otrzymuję za każdym razem, kiedy jestem w Polsce na spotkaniu moderatorów Apostolatu Maryjnego powoduje, że moja wiara wzrasta i za każdym razem czuję się bogatsza duchowo. Zapewniam o codziennej modlitwie za Was wszystkich.”

Dodaj komentarz