Marcinków, kaplica Najśw. Serca Jezusowego /parafia Wąchock/

GRUPA UTWORZONA 15 PAŹDZIERNIKA 1987 ROKU

PRZEWODNICZĄCA:  Maria  Arendt
ZASTĘPCA: Wiesława Siedlak /od  maja 2009 r./
Liczba członków: w latach 1987 – 2000  = 38 osób, obecnie 12 osób.
Księża opiekunowie: O.Romuald  Andrzej Wróbel – o.cist.
O. Anioł  Jan Karsznia – o.cist /obecnie/
Realizowane zadania i czyny apostolskie: Comiesięczna Msza św. i spotkanie modlitewne
————————————————–
pod kierunkiem Ojca Opiekuna i przewodniczącej.
-Pełne uczestnictwo we Mszy św.; nieustanna modlitwa różańcowa we wszystkich intencjach Kościoła, rodzin i wspólnoty Apostolatu Maryjnego; udział w misjach ,rekolekcjach, pielgrzymkach, dniach skupienia; czytanie i rozważanie Pisma Św.; śpiew Godzinek o NPNMP /brak organisty/;rozważania Drogi Krzyżowej i  śpiew pieśni; troska o wystrój kaplicy i o szaty liturgiczne; pomoc w comiesięcznych dniach skupienia grupie ,,Modlitwa i Post”, włączanie się w organizację jubileuszy w parafii /także i tych dotyczących AMM/; rozprowadzanie Cudownych Medalików i prasy katolickiej; prenumerata  Biuletynu AMM;
organizowanie spotkań opłatkowych; 50-lecie kapłaństwa O. Anioła /w r. 2007/; podejmowanie posiłkiem pielgrzymów  zdążających na Jasną Górę ;odwiedziny chorych; pamięć modlitewna o zmarłych; działalność informacyjna w gablocie AMM; stały kontakt z moderatorem diecezjalnym.
Zmarło 26 ap. maryjnych

PRZEWODNICZĄCA:  Maria  Arendt

ZASTĘPCA: Wiesława Siedlak /od  maja 2009 r./

Liczba członków: w latach 1987 – 2000  = 38 osób, obecnie 12 osób.

 

Księża opiekunowie: O.Romuald  Andrzej Wróbel – o.cist. O. Anioł  Jan Karsznia – o.cist /obecnie/

Realizowane zadania i czyny apostolskie: Comiesięczna Msza św. i spotkanie modlitewne pod kierunkiem Ojca Opiekuna i przewodniczącej.

– Pełne uczestnictwo we Mszy św.; nieustanna modlitwa różańcowa we wszystkich intencjach Kościoła, rodzin i wspólnoty Apostolatu Maryjnego; udział w misjach ,rekolekcjach, pielgrzymkach, dniach skupienia; czytanie i rozważanie Pisma Św.; śpiew Godzinek o NPNMP /brak organisty/;rozważania Drogi Krzyżowej i  śpiew pieśni; troska o wystrój kaplicy i o szaty liturgiczne; pomoc w comiesięcznych dniach skupienia grupie ,,Modlitwa i Post”, włączanie się w organizację jubileuszy w parafii /także i tych dotyczących AMM/; rozprowadzanie Cudownych Medalików i prasy katolickiej; prenumerata  Biuletynu AMM;

– organizowanie spotkań opłatkowych; 50-lecie kapłaństwa O. Anioła /w r. 2007/; podejmowanie posiłkiem pielgrzymów  zdążających na Jasną Górę; odwiedziny chorych; pamięć modlitewna o zmarłych; działalność informacyjna w gablocie AMM; stały kontakt z moderatorem diecezjalnym. Zmarło 26 ap. maryjnych.

405total visits,1visits today

Dodaj komentarz