Ogłoszenie o pielgrzymce

Apostolat Maryjny diecezji radomskiej jest organizatorem tegorocznej ogólnopolskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Eucharystii na Szczycie w sobotę, 29 lipca będzie przewodniczył Ordynariusz naszej diecezji Ks. dr Biskup Henryk Tomasik. Oprawę muzyczną zapewnia Pani mgr Anna Sitkowska z Chórem ,,Barka”. W autokarze wiozącym chór jest jeszcze 25 wolnych miejsc.

Zapisy chętnych z wpłatą w kwocie 45 zł przyjmuje pani Zofia Miernik do 15 lipca , codziennie po Mszach świętych wieczornych. Należy podać nr Pesel i adres zamieszkania. Wyjazd sprzed klasztoru 29 lipca o godz. 5.30.

Uwaga: Chętni na wyjazd niech nie zwlekają, bo moderator diecezjalna ma nadmiar obowiązków w związku z organizacją pielgrzymki i jedzie z apostołkami ze Skarżyska – Kam. dzień wcześniej, tzn. 28 lipca. Lista osób ma być gotowa  do 15 lipca do ubezpieczenia i autokar opłacony [ na wodę nie pojedzie!] . Gdyby ktoś zechciał być sponsorem dla chórzystów [ przejazd i obiad] – będzie  nam miło! Niech  śpiewające słowiki reprezentują naszą parafię, jak najlepiej potrafią.

455total visits,3visits today